Sektöründe başarılı olabilmek için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı yasa ve mevzuat ile ilgili koşulların yerine getirilmesi dahilinde taahhüt eder. Bunda amaç tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir. Tüm çalışanlarımızın sisteme dahil edilmesi ve eğitilmesi ile kuruluşumuzun sürekli gelişi ve memnuniyet hedeflerine ulaşmak.

   AMS NET firması çalışanları içinde bulunduğumuz doğanın sadece bizlere ait olmadığı bilinci ile bizden sonraki nesillerin temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedefler ve bunun için yoğun çaba sarf eder.

 

KALİTE VE YENİLİK

   AMS NET tarafından tanıtılan ve satılan tüm donanımlar, size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol işleminden geçmektedir.

Şirketimiz sahip olduğu TSE 12424 –HYB , TS EN 1176-1,2,3,4,5,6,7 , TSEK , TSE , ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 18001 ayrıca ürün sorumluluk sigortası niteliğinde kalite belgelerine uygun olarak ; üretim öncesi parça kontrolü, üretim aşaması ve üretim sonrası dayanıklılık , performans ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.

   Tüm bu kalite aşamalarının sonuçları uzmanlar tarafından incelenmektedir.elde edilen veriler raporlar haline getirilerek değerlendirilmektedir.

 

KALİTE HEDEFLERİ

*Ulusal çıkarların düşünülmesi

*Karlılığın arttırılması

*Pazar payının arttırılması

*Satış miktarının arttırılması

*Müşteri sayısının arttırılması

*Genel şikayet sayısı ya da ürün miktarı bazında şikayet adetinin azaltılması

*Ulusal çıkar ve müşteri memnuniyet bağlılığımım arttırılması

*Ürün kalite problemlerinin azaltılması

*Çalışanlarının yetkinliklerinin ve bilgi birimlerinin arttırılması

*Ürün işleme hızının arttırılması

*Maliyetlerinin azaltılması

*Yeni ürün ve tasarımının arttırılması

*Gelişen dünya teknolojisinin izlenmesi

*Düzeltici ve önleyici faaliyet sayısının arttırılması

*Uygun olmayan girdi sayısının azaltılması

*Kalite belgeli tedarikçi sayının arttırılması

    Firmamız kurumsallaşma yönünde hızla ilerlemekte ve bunun için dönemsel ölçülebilen ve sonuçlarının analizlerinin yapıldığı kalite hedeflerini belirlemiş, gerekli finansman ihtiyacını sağlamıştır.