AMS NET ÇEVRE TASARIM 1986 yılında 825 çeşit ürünle hizmete başlayan kuruluşumuz bugün iç ve dış mimari , peyzaj donatımı,  iç ve dış aydınlatma, profesyonel yol , bahçe ve çevre aydınlatması alanlarında , çocuk oyun parkları, açık alan spor kondisyon aletleri üretimi, kent-yayla turizmine yönelik yayla evleri yapımı vb. alanlarda üretim yaparak proje dönüşümlü çalışmaları ile sürekli ileriye doğru bir gelişim içerisindedir. Yurtdışın da bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ülkeler Dubai, Kuveyt, Irak , İran, Gürcistan , Azerbaycan vb..dir.

   Kuruluşumuz  kaliteli  ve yenilikçilik anlayışının  yer aldığı bu  alanda önemli projelere imza atmıştır. Müşteri ve proje odaklı yaklaşımı ile sektöründe ürün yelpazesini 4500 adete çıkarmayı başarmıştır. Devamı...

     Firmamız tarafından projelendirilen gerek özel sektör gerekse resmi kurumlara ait ürünlerin montaj ve nakliye bedelleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Özel ambajlarla nakliyesi yapılan ürünleriniz, profesyonel  ekibimiz tarafından gerekli standartlara uygun olacak şekilde montaj edilmektedir.